Závlahy záhrad Závlahy parkov Závlahy ihrísk Mikrozávlahy
 
 HLAVNÉ MENU
 » Home
 » O závlahe
 » Všeobecné zásady
 » Príprava na realizáciu
 » Realizácia a postup prác
 » Časté chyby
 » Objednávka projektu
 » Kontaktné údaje

 NAŠE WEB STRÁNKY

Pekná záhrada = radosť zo záhrady

Komplxná ponuka služieb pre vašu záhradu


AQUAGARDEN

Internetový obchod
Široký sortiment pre záhradné jazierka a záhradu


ZÁVLAHY ZÁHRAD


Krásny zelený trávnik, či zdravé rastliny v záhrade bez pravidelnej závlahy nevypestujeme.

Zavlažovanie trávnika hadicou Poznáte to ? V horúcich letných dňoch každý deň po príchode z práce treba vytiahnuť hadicu a rýchlo popolievať trávnik, pretože už začína žltnúť. Aj rastliny sú akési zvädnuté. Bez vody nie je život !!! Polievanie hadicou vyžaduje veľa času aj financií a výsledok nie je adekvátny vynaloženému úsiliu.

Sýtozelený trávnik bude stále iba vaším želaním. Chcete ísť na dvojtýždňovú dovolenku? To sú starosti, kto sa postará o záhradu. Sused to urobí pre vás maximálne jedenkrát. Druhýkrát to slušne odmietne. Automatický závlahový systém pracuje aj počas vašej dovolenky.

Preto v posledných rokoch rastie dopyt po automatizovaných závlahových systémoch. Informácií o výhodách a účinkoch pravidelnej závlahy pomocou automatizovaných systémov je veľa a každý si dokáže spočítať prínos takejto investície. A keďže záhrad s automatickými závlahami je už aj na Slovensku dosť, dá sa o výhodách presvedčiť aj v praxi.

Ani v hotovej záhrade nemusíte mať obavy z dodatočnej inštalácie systému. Už po pár týždňoch nebudete ani vidieť, že sa v záhrade robili výkopy. Trávnik sa pri pravidelnej závlahe rýchlo zregeneruje.

Odrádza vás vyššia vstupná investícia? Samozrejme automatický závlahový systém nie investíciou na jeden rok. Návratnosť je však veľmi rýchla. Je to približne 3 až 5 rokov, v závislosti od veľkosti závlahy. Našim zákazníkom ponúkame tiež možnosť financovania na splátky. Samozrejme bez navýšenia.

Závlaha hadicou zelený trávnik
 
Design & Code © 2010 RW Orava